APIE MANE

Mano vardas Anželika, esu LNTAA sertifikuota NT ekspertė turinti ilgametė patirtį NT srityje.

Mano specializacija - gyvenamųjų namų, daugiabučių bei žemės sklypų pardavimas. 14-kos metų profesionali patirtis, ryšiai su įvairių profesijų atstovais, žingeidumas bei meilė pačiam darbui padeda greitai bei efektyviai spręsti kylančias problemas, ieškoti geriausių sprendimų bei taip padėti kiekvienam savo klientui. Puikiai išmanau šiandieninę nekilnojamojo turto rinką, kasdien mokausi, esu atvira naujovėms. Visada stengiuosi suprasti bei įgyvendinti savo klientų norus bei lūkesčius, todėl kiekvieno, net paties įnoringiausio kliento poreikius nebijau paversti realybe!

Geriausias ir aukščiausias mano darbo įvertinimas, kurio visuomet siekiu- klientų rekomendacijos, šypsenos jų veiduose bei ilgametė draugystė!

Aš myliu savo darbą, o tai, kas daroma iš meilės- visuomet yra profesionalu, tikslinga ir atsispindi ilgamečiuose pasiekimuose!!!

ATSILIEPIMAI

Diana Kalinauskienė

Ieškojome buto, namo, kotedžo, nebuvome apsisprendę. Vyras rado, kad ''CAPITAL'' parduoda butą Didlaukio gatvėje. Apžiūrėjome jį, netiko, pasirodė per mažas. Kai jau išsirinkome, ko norėjome, įsigijome, nusprendėme parduoti savo butą ir kreipėmės i Anželiką, nes Didlaukio gatvėje ji mums parodė minėtą butą ir pasirodė labai profesionalus, mielas, kaip sakome, savo vietoje žmogus. Paskambinę, pasiulėme parduoti mūsų butą. Atėjo, padarė nuotraukas (labai profesionaliai), sausio 10d. įdėjo į savo įmonės ''CAPITAL'' puslapius ir sausio 12d. mes jau turėjome du pirkėjus, o sausio 16d. butas buvo parduotas. Manau rezultatai kalba už save. Buvo labai malonu bendradarbiauti, rekomendavau Anželiką savo draugams ir rekomenduosiu ateityje. Sekmės darbuose, kilimo karjeros laiptais.

Monika Vitkauskaitė

Į CAPITAL Real Estate įmonę kreipiausi dėl mane sudominusio parduodamo buto skelbimo. Naują būstą planavau įsigyti už savo būsto pardavimo gautas lėšas. Anželika S. pasiūlė savo paslaugas ir pagalbą parduodant esamą ir perkant naują būstą. Pasirašiusi ekskliuzyvinę sutartį su CAPITAL Real Estate, man neteko rūpintis savo būsto pardavimo bei naujo būsto paieška. Anželika S. puikiai atliko savo darbą, likau labai patenkinta suteiktomis paslaugomis. Ji pilnai suvaldė visą pardavimo ir naujo buto pirkimo procesą. Mano parduodamam būstui pirkėją surado per 1,5 savaitės, per tą laiką rado ir mano poreikius atitinkantį butą. Ir kas labai malonu, butas buvo parduotas už didesnę kainą, negu mano pirminė pageidaujama kaina. Esu patenkinta CAPITAL Real Estate atliktomis paslaugomis, ir noriu išreišti padėką už greitai, kompetitingai atliktą darbą. Žmonėms, norintiems įsigytį ar parduoti nekilnojamąjį turtą, norėčiau pasiūlyti bendradarbiauti su CAPITAL Real Estate. Šio biuro darbuotojai moka vertinti kiekvieną klientą, atsižvelgia į jo pageidavimus, derina visus tarpininkavimo klausimus, puikiai pateikia Jūsų parduodamą objektą rinkai.

Сергей Ломоносов

Добрый день,
В начале этого года я решил купить квартиру в Вильнюсе. По совету друга я обратился в компанию CAPITAL.
Поиском квартиры занималась Анжелика Старикович. Я очень доволен ее работой. Довольно быстро был найден подходящий вариант, хотя условия поиска были жесткими. Меня интересовал конкретный район, ограниченный несколькими улицами. Поскольку я постоянно проживаю в Москве, абсолютно всем - поиском вариантов, просмотром квартир, переговорами с продавцами, подготовкой документов к сделке занималась Анжелика. Я приезжал только на сделку.
Я рекомендую Вам Анжелику, как добросовестного, компетентного и ответственного агента.

Vytautas Žemaitis

Brokerė padėjo sutaupyti laiko ir nervų Pagal testamentą paveldėjau butą, kurį, testatoriaus valia, turėjau parduoti. Draugai, pažįstami patarė tai daryti pačiam, jų teigimu, taip daugiau gausiu nei pasitelkęs nekilnojamojo turto agentūrą.

Siūlymai gundė, juolab kad buto, kurį turėjau parduoti, pašto dėžutėje rasdavau raštelių potencialių pirkėjų, pageidaujančių už gerą kainą, be tarpininkų pirkti butą šiame name.

Nesusigundžiau, nes žinau, kad gerai atlikti darbą gali tik atitinkamos srities specialistas. Kadangi nekilnojamojo turto rinka nesidomiu, be to, gyvenu ne Vilniuje, kuriame parduodu butą, pasinaudojau artimos giminaitės siūlymu kreiptis į nekilnojamojo turto brokerę, esą sugebančia parduoti greitai ir už gerą kainą.

Giminaitės nurodytu telefonu paskambinau Anželikai Starkovič, dirbančiai nekilnojamojo turto agentūroje CAPITAL. Atsakiau į kelis jos klausimus ir po kelių dienų susitikome parduodamame bute Lazdynų mikrorajone. Čia brokerė supažindino su panašaus būsto kainomis, paaiškino, kiek galiu tikėtis už butą, sudarėme atitinkamą sutartį, kurioje agentūros komisiniai buvo toli gražu ne tokie gąsdinantys, kaip kad teigė siūlę pardavinėti be tarpininkų.

Po to CAPITAL interneto svetainėje pasirodė skelbimas apie parduodama butą, su jo nuotraukomis, darytomis Anželikos. Perskaitęs net nustebau, kiek privalumų turi ši gyvenamoji vieta.

Tai įvertino potencialūs pirkėjai, su kuriais po gero mėnesio suvedė A. Starikovič. Ji mane lyg už rankos vedžiojo po visas įstaigas, kuriose reikėjo pažymų ar kitų dokumentų. Ir man, ir pirkėjams nekilnojamojo turto brokerė paaiškino ir "nepatogių" dalykų, kad, pavyzdžiui, dalį pinigų mokant grynais, jų kiekį ir tikrumą galėsime patikrinti banke. Ir čia, ir pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį notaro kontoroje šalia buvo A. Starikovič, tiesiog atspėdama abiems pusėms kylančius klausimus ir į juos atsakydama. Visų niuansų čia neaprašysi, bet brokerės rūpestis bent jau man padėjo sutaupyti nemažai nervų ir laiko. O sandoriu buvo patenkintos abi pusės.

Audronė L.

Anželika S. rekomenduočiau kaip sąžiningą, aktyvią, reiklią brokerė, puikiai išmanačią savo darbą.

Rima Stakauskienė

Kreipėmės dėl buto pardavimo. Viska sutvarkė labai operatyviai tiek dėl klientų suradimo, tiek dėl vertinimo ir domumentų sutvarkymo.

Labai maloniai aptarnavo, paslaugi ir geranoriška. Labai jai dėkinga už malonų bendradarbiavimą. Sekmės Anželikai! Ačiū.